HAKKIMIZDA

Kurumsal Kimlik:

2004 yılından bu yana yalıtım sektöründe edindiği bilgi ve tecrübelerin bir araya getirilmesi ile kurulan Erem Yalıtım;

* Doğru çözüm analizleri ve kaliteli ürün portföyüyle teknik destek sunmayı,
* Alanında uzmanlaşmış ekiplerle üst düzey işçilik hizmeti vermeyi,
* Doğru ürün ve doğru uygulama ile projelerde güvenirliliği, kaliteyi ve konforu sağlayarak yapıların servis ömrünü uzatmayı hedeflemektedir.

Su Yalıtımı, Isı Yalıtımı, Ses Yalıtımı ve Zemin Kaplamaları alanında hizmet veren Erem Yalıtım; teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi ve geniş ‘ürün/sistem’ yelpazesiyle, uygulanabilir en doğru yoldan başarıya ulaşmayı sağlamaktadır.

Erem Yalıtım, müşteri memnuniyeti ilkeleri gereğince çözüm odaklı yaklaşımı ve teknik ekibi ile 'Profesyonel & İnovatif Sistem Çözümleri' vizyonuna sahip olarak, yapısal uygulamalara daha ciddi bir bakış açısı kazandırmayı misyon edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Doğru Hizmet

Doğru çözüm analizleri ve kaliteli ürün portföyüyle teknik destek sunmakta ve her zaman isteklerinize tam çözüm sağlayacak doğru hizmet vermekteyiz.

Uzman Kadro

Alanında uzmanlaşmış ekiplerle üst düzey işçilik hizmeti vermekte ve malzeme kalitesinde sektör standartlarının çok üstünde sunumlar yapmaktayız.

Uzun Ömürlü

Doğru ürün ve doğru uygulama ile projelerde güvenirliliği, kaliteyi ve konforu sağlayarak yapıların servis ömrünü uzatmayı hedeflemekteyiz.

sunmaktayız...